Hakkımızda

Biz Kimiz?, Ne Yaparız?

Antalya’da 2015 yılında kurulan ve rent a car sektörüne hızlı giriş yapan DETAY RENT A CAR, faaliyetlerine ilk olarak ANTALYA RENT A CAR olarak başlamış sonrasında Filo Kiralama hizmeti vererek Antalya ili ve Türkiye’nin farklı illerinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Antalya’da araç kiralama firmamızda genelde müşterilerin tercih ettiği genel arabalar çoğunluktadır. Bunlardan birkaçı; Renault Symbol, Hyundai Accent Blue , Renault Megane, Hyundai Elentra , Fiat Egea, Renault Clio, Forf Custom 8+1, Dacia Duster, gibi arabalar ön plana çıkan araçlardır.

DETAY RENT A CAR olarak müşterilerimize kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlara verirken, güler yüzlü ve eğitimli personelimizle maksimum müşteri memnuniyeti kapsamında hizmetlerimizi sürdürme ilkemizden hiç bir zaman şaşmadık.

Arabayı kiraladığınız süre boyunca irtibat numaralarımızdan personellerimize 7 gün 24 saat rahatça ulaşabilir aracınız ile ilgili en ufak problemi dile getirebilirsiniz. DETAY RENT A CAR personelleri size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Detay grup bünyesinde bulunan firmalarımız; DETAY ELEKTRONİK, DETAY SOĞUTMA, DETAY BEYAZ EŞYA, DETAY AKSESUAR, DETAY RENT A CAR
Whatsapp Telefon