Antalya Havalimanı (AYT)

Antalya Havalimanı Araç Kiralama

Türkiye’nin en fazla turist ağırlayan şehirlerinden biri de Antalya’dır. Yıllık ortalama 16 milyon ziyaretçi alan Antalya, özellikle yaz mevsiminde en yüksek uçuş oranına sahip şehirlerden biridir. Hem yaz tatili yapmak hem de bir Akdeniz turuna çıkmak için Antalya’ya gelmek çok mantıklıdır. Fakat konforlu bir tatilin anahtarı yine konforlu bir yolculuktur. Bu nedenle Antalya’ya havalimanından giriş yapanlar için en iyi seçenek Antalya Havalimanı araç kiralama hizmetidirAntalya Havalimanı araç kiralama şirketleri genellikle havalimanının iç veya dış hatlar kısımlarında yer alırlar. Bu sayede uçaktan iner inmez Antalya Havalimanı araç kiralama işlemi yaparak yola koyulmak mümkündür.

Detay ile Antalya Havaalanı Araç Kiralama Hizmeti

Antalya Havalimanı, Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde bulunur. Antalya Havalimanı araç kiralama hizmet alabileceğiniz Detay ofisi de havalimanına 600 metre uzaklıkta yer alır. Havalimanına iniş yapıldığı an saha personelimizın yardımı ile araç kiralama işlemini pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tüm araç kiralama hizmetlerinde olduğu gibi yaş sınırı ve benzeri koşulları sağlamanız hizmet için yeterli olacaktır. Bu adımdan sonra hangi aracı kaç gün süreyle kiralayacağınıza karar vermelisiniz. Aracın segmenti ve gün sayısı arttıkça ödeyeceğiniz fiyat da doğru orantılı olarak artacaktır. Bu nedenle Antalya Havalimanı araç kiralama fiyatları için sabit bir rakam söylemek doğru değildir. Birkaç günlük bir tatile geldiyseniz daha düşük bir maliyetle yolculuk etmeniz mümkünken uzun bir rotada daha yüksek bir bütçe ayırmanız gerekebilir. Tüm bu unsurlar dışında merak edilen bir diğer konu ise aracın bozulması durumunda nasıl bir prosedür uygulandığıdır. Detay, tüm araç kiralama hizmetleri için 7/24 destek hattından teknik servise kadar kullanıcı deneyimine önem verir. Böylece yolculuğunuz boyunca konforlu bir şekilde seyahat edebilirsiniz.

Antalya Havalimanı (AYT) Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları Havalimanı (AYT) lokasyonunda www.detayrentacar.com güvencesiyle sizlerle, Havalimanı (AYT) araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.detayrentacar.com

Blog

Antalya Havalimanı (AYT)
Antalya Havalimanı (AYT)
Whatsapp Telefon